فروش کولرگازی پاناسونیک 24000 مدل CS-PC24MKF

فروش کولرگازی پاناسونیک 24000 مدل CS-PC24MKF

فروش کولرگازی پاناسونیک 24000 مدل CS-PC24MKF با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در لوازم خانگی منصوری در اختیار شما قرار دارد. اسپلیت پاناسونیک جزو محصولات که تنها از قابلیت سرمایش سود می برد. این نوع کولر گازی به دلیل یک کاربرده بودن آن برای مناطق گرمسیر بهترین انتخاب است.

فروش کولرگازی پاناسونیک 24000 مدل CS-PC24MKF

 کولرگازی پاناسونیک 24000 مدل CS-PC24MKF

طراحی کولر گازی پاناسونیک بسیار استاندارد بوده که پنل آن تا حداکثر 25 متر می تواند هوا را به محیط انتقال دهد. پره های کولر گازی پاناسونیک ضد فرسایش می باشد از همین رو دچار خوردگی نخواهند شد. از مهمترین خصوصیات کولر گازی پاناسونیک می توان به موتور توانمد آن همراه با حداکثر انتشار قدرت هوا تا 25 سانتی متر، سیستم تهویه مطبوع  و همچنین پره های ضد فرسایش  آن اشاره داشت.

 قابلیت پرتاب باد آن تا 25 متر

کولر گازی 24000 هزار پاناسونیک برای محیط هایی با مساحت بالا بهترین جواب دهی را داراست، چرا که تا حداکثر 25 متر هوا را به محیط منتقل می کند. سود بردن از قابلیت سرمایش برای محیط های گرمسیر نیز این امکان را به کاربران می دهد تا در گرم ترین فصول سال در هر جایی از منزل بنشینند و به لطف قابلیت پرتاب باد شدید به کمک پره های کولر گازی از هوایی کاملاً خنک و مطبوع برخوردار شوند.

فروش کولرگازی پاناسونیک 24000 مدل CS-PC24MKF

کمپرسور روتاری

کولر گازی پاناسونیک مدل cs-pc24mkf به سطح دوام بالا و استقامت در برابر هر محیطی مشهور است به صورتیکه اگر بخواهید آن را در هر جایی روشن کنید بدون اختلال در دما کارایی مناسبی از خود ارائه می دهد. به عنوان مثال این کولر گازی برای مناطقی مانند خاورمیانه درجه عملیاتی را تا 55 درجه سانتی گراد حفظ می کند و مانع از ورود شن و ماسه و گرد و غبار خواهد شد.

فروش کولرگازی پاناسونیک 24000 مدل CS-PC24MKF

پره های ضد فرسایش

کولر گازی پاناسونیک 24000 یعنی موتور آن کندانسور کولر گازی به چشم می خورد. این قسمت به دلیل اینکه بیرون از منزل قرار گرفته می شود پس ممکن است بر اثر شرایط مختلف جوی به آن آسیب وارد شود، لذت پاناسونیک برای جلوگیری از اینگونه قبیل مشکلات چاره‎ای برای آن اندیشیده است. پره‎های کندانسور کولر گازی پاناسونیک همراه با لایه‎ای آبی رنگ پوشانده شد‎ه‎اند.

فروش کولرگازی پاناسونیک 24000 مدل CS-PC24MKF

صرفه جویی در انرژی

قابلیت صرفه جویی در انرژی یکی از ویژگی های خوب کولر گازی پاناسونیک می باشد که به کمک آن کاربران می توانند تا مدت زمان طولانی از کارایی دستگاه برخوردار شوند. به عنوان مثال هنگامیکه شما در حال مشاهده تلویزیون هستید کولر گازی به صورت خوکار اقدام به حفظ دمای ثابت میکند. به بیان دیگر خصوصیت ECONAVI به صورت کاملاً هوشمندانه اقدام به کنترل دقیق برنامه ها باتوجه به شرایط اتاق می کند و با تجزیه و تحلیل آن دما را تنظیم می کند. این قابلت به حدی هوشمند اس که بتوانید کولر گازی را در هر مکانی مورد استفاده قرار دهید و در عین حال نیز تا حد زیادی از به هدر رفتن انرژی زیاد جلوگیری به عمل می آورد.

فروش کولرگازی پاناسونیک 24000 مدل CS-PC24MKF

مشخصات فنی کولر گازی پاناسونیک:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید